Lanový park

V roce 2017 jsme v Bovci postavili lanové překážky v korunách stromů, na kterých se mohou vyřádit všichni od třech let věku až dokud si troufnou. Mezi stromy je natahaných 37 překážek rozdělených do čtyř tras. Trasa pro děti od 3 do 10 let má 9 překážek a zakončená je 15metrovým zip line. Děti jsou zde doprovázeny rodiči, kteří na ně, v případě potřeby, dosáhnou ze země. Druhá trasa je přístupná všem, kteří měří alespoň 130 cm. Je již trochu výše nad zemí a z celkových sedmi překážek se dvakrát svezete na zip line. Třetí a čtvrtá trasa jsou omezeny minimální výškou 150 cm. Třetí trasa je nejdelší a nabízí 11 překážek. Na zip line se zde svezete třikrát a nejdelší lano má 53 metrů. Čtvrtá trasa má překážek 10 a z toho je zip line zařazen dvakrát. Jištění v parku je podobné jako na horských cestách via ferrata.Lanový park Bovec

  • Cena pro děti do 13 let věku: 15 Eur/os/vstup
  • Cena pro všechny od 13 let věku: 25 Eur/os/vstup
  • Cena pro školní skupiny (20 a více osob): 15 Eur/os/vstup

Program v lanovém parku začne podrobnou instruktáží na polygonu, při které se naučíte, jak se v parku správně jistit. Po překážkách v lanovém parku se pohybujete samostatně a v případě, že se dostanete do nesnází, vám pomohou přítomní instruktoři.

REZERVOVAT

CENA OBSAHUJE: instruktáž, instruktory, celotělový úvazek, jisticí prostředky, přilbu.

PODMÍNKY ÚČASTI: průvodce a naše agentura má právo na změnu programu v případě změny počasí, povětrnostních podmínek či jiné změně oproti běžným a bezpečným podmínkám pro provozování těchto aktivit. Vyloučeni z účasti budou klienti pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

 

Napište nám

Udělejte první krok k nezapomenutelné dovolené nejen ve slovinském Bovci!

captcha

E-mail: info@alpicenter.cz

Telefonní čísla: +386 31 783 074, +420 731 426 966

Sledujte nás

Copyright © 2018 Alpi Center d.o.o.