Zip Line Slovinsko

Kdy jste naposledy vyzkoušeli něco, co jste ještě nikdy předtím nezkusili? Pohodlně se usaďte do sedáku a proleťte se přes údolí na ocelovém laně. Vyberte si výšku a rychlost nad údolím Krnica, odkud budete mít parádní výhledy na Boveckou kotlinu a hory v okolí, nebo se svezte nad malebnou soutěskou řeky Učja. Po instruktáži na polygonu vás průvodce bezpečne upne na ocelové lano, na jehož konci vám druhý průvodce pomůže s odepínáním. Poté se celá skupina přesune k dalšímu lanu. Starty jsou plynulé a zvládnou je i ti, kteří mají strach z výšky. Pak už jen letíte. Rychleji a rychleji.Zip Line Krnica

  • Doba celkem: 2,5-3h
  • Trvání programu: 1,5-2h
  • Cena: 55 Eur/os

Z Bovce vás terénní auta vyvezou na Planinu Krnica (1252 m.n.m.), kde se oblečete do vybavení a vše si řádně vyzkoušíte. Po instruktáži vás čeká 5 lan, z nichž nejdelší měří přes 700m. Součet délky všech pěti lan je přes 3200 m. Pokud jste dobře aerodinamičtí, můžete se rozjet až na téměř 80 km/h a v nejvyšším bodě budete 200 m nad zemí. Po pátém laně vás čeká ještě 5 minut pěšky k autu, které vás sveze zpět do Bovce.

Zip Line Učja

  • Doba celkem: 2,5-3h
  • Trvání programu: 1,5-2h
  • Cena: 57 Eur/os
  • Cena v červenci a srpnu: 59 Eur/os

Auta vás z Bovce odvezou do údolí řeky Učja, kde se po zaškolení vydáte na deseti lanový zipline výlet. Pojedete přes kaňon Učji. Celková délka lan je od roku 2017 již 4,5 km a ti nejrychlejší z vás dosáhnou rychlosti téměř 60 km/h. V nejvyšším bodě budete mít pod sebou 150 m hloubky. Od posledního lana je to jen pár kroků k autu, které vás odveze zpět do Bovce.

REZERVOVAT

CENA OBSAHUJE: vybavený sedací úvazek s kladkou, přilbu, průvodce, dopravu osob a materiálu na start a z cíle zpět do Bovce.

Sleva

  • 5 EUR při kombinaci s alespoň dvěma vodními aktivitami.

PODMÍNKY ÚČASTI: průvodce a naše agentura má právo na změnu programu v případě změny počasí, povětrnostních podmínek či jiné změně oproti běžným a bezpečným podmínkám pro provozování těchto aktivit. Vyloučeni z účasti budou klienti pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

 

Napište nám

Udělejte první krok k nezapomenutelné dovolené nejen ve slovinském Bovci!

captcha

E-mail: info@alpicenter.cz

Telefonní čísla: +386 31 783 074, +420 731 426 966

Sledujte nás

Copyright © 2018 Alpi Center d.o.o.