Tým Alpi Center

Základ našeho týmu tvoří průvodci s mnohaletými zkušenostmi nejen z oblasti sportu, ale také vzdělávání a práce s lidmi vůbec. V nejrušnějších dnech doplní naše řady ještě několik osvědčených průvodců.

Michal Kůra

Zakladatel Alpi Centra. Místopředseda České Asociace Canyoningu. Vodním sportům a turizmu se věnuje od devadesátých let, kdy se také poprvé ve Slovinsku setkal s canyoningem, který ho nadchnul a inspiroval k založení české outdoorové základny právě v Bovci.

Matěj Zapletal

Spolumajitel Alpi Centra. Organizátor a lídr (nejen) raftových expedic po celém světě: Kanada – Yukon, Tasmánie - Franklin River, Aljaška – Stikine River, Namíbie – Cunene River, Ekvador – Rio Quijos a Upano, Zimbabwe – Zambezi, Grand Canyon – Colorado river.

Matěj Sottner

Vystudoval Tělesnou výchovu a Technickou a informační výchovu na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

V Alpi Centru působí od roku 2006.  Instruktor canyoningu České Asociace Canyoningu. Již od dětství se s rodiči věnoval mnohým outdoorovým sportům. Na kajaku jezdí od šesti let a s canyoningem začal jen o pár let později. Vodní sporty doplňuje hlavně skialpinizmem a horskou cyklistikou.

Martin Benda (Měsíček)

Vystudoval Bezpečnostně právní činnost v Liberci.

Od dětství se věnoval atletice, cyklistice a lyžování, které je do teď jeho největší vášní. Svůj čas nejraději tráví v horách při různých outdorových aktivitách. Přes zimu pracuje již několikátou sezónu v Peci pod Sněžkou jako koordinátor instruktorů a trenér dětí. Do Alpi Center týmu přišel v roce 2017.

Iva Bartáková

Vystudovala cestovní ruch, a i když nakonec zakotvila u IT, pořád jí tento obor lákal.

V létě 2016 cestovala po Slovinsku a dorazila také do Bovce, kde se rozhodla strávit léto. Pomůže zažít skvělou dovolenou i vám. Kdykoli je to možné, vyráží cestovat, fotit, poznávat. V létě jezdí na kole, v zimě ho střídá za snowboard a hory. Kromě toho chodí plavat a hrát volejbal.

Petr Černý

Studuje Služby letecké dopravy v cestovním ruchu na Vysoké škole obchodní v Praze.

Od roku 2009 působí jako průvodce vodní turistiky a raftingu. V Alpi Centru začal v roce 2014. Celoročně se věnuje outdoorovým sportům jako cyklistika, zimní sporty a turistika. Přes zimu působí jako instruktor lyžování a snowboardu pro základní školy.

!--

Vojtěch Tulis

Studuje Fakultu strojního inženýrství na Vysokém učení technickém v Brně.

Pokud zrovna nestuduje, rád tráví čas venku - například lezením či kajakováním. Právě díky ježdění na kajaku od raného věku si vybudoval pozitivní vztah k vodě, což ho později přivedlo i do Alpi Centru, kde začal v roce 2014.

No images found.

--!>

Napište nám

Udělejte první krok k nezapomenutelné dovolené nejen ve slovinském Bovci!

captcha

E-mail: info@alpicenter.cz

Telefonní čísla: +386 31 783 074, +420 731 426 966

Sledujte nás

Copyright © 2018 Alpi Center d.o.o.